Třeboňský kapr v Olomouci

Již popáté si můžete zakoupit tradičního Třeboňského kapra rovnou v Olomouci! Výjimečnou kvalitu od certifikovaných prodejců najdete letos na čtyřech stáncích:   

  1. náměstí Národních hrdinů
  2. Kmochova 12 (před Květinkou) 
  3. Povel, Jánského 8 (u kiosku)   
  4. Polská 3a (před Galerií Šantovka)      
Mapa stánku zde!

Kdy koupit kapra?

Kapr je nejlepší čerstvý, a proto jeho koupi většina lidí nechává na den až dva před Vánoci. Nicméně během těchto dnů se nevyhnete frontám, které můžou být často i více než na hodinu. Poslední prodejní den (23.12.) odpoledne navíc hrozí, že se kapr na stánku zcela vyprodá. Kdy a jak mám teda nakupovat? Pokud máte dobrou lednici (ideálně s nulovou zónou) a nebo maso nakládáte, není problém zakoupit kapra 20. nebo 21.12. Pokud však dáváte přednost přírodní úpravě a nejlépe filetu, doporučujeme kapra zakoupit 22. nebo 23.12. S využitím našeho rezervačního portálu se navíc vyhnete dlouhým frontám v mrazu.

Rezervace času

Jako jediní v Olomouci a možná i jediní v ČR nabízíme možnost rezervace časového slotu 15 min na konkrétní čas a stánek, kde budete odbaveni bez čekéní. Pro více informací klikněte na Rezervace času.

Nadstandardní služby

Součástí námi nabízeného je i množství doplňkových služeb, kapra Vám zabijeme, vykucháme, zbavíme šupin, kůže nebo nafiletujeme dle Vašich požadavků, tak aby pro Vás byla příprava štědrovečerní večeře co nejsnazší.

Přehledný ceník:Pozn.: Cena za kilogram se na jednotlivých stáncích může mírně lišit.