Třeboňský kapr v Olomouci

Již pošeté si můžete zakoupit tradičního Třeboňského kapra rovnou v Olomouci! Výjimečnou kvalitu od certifikovaných prodejců nabízejích množství nadstandardních služeb najdete letos na čtyřech stáncích:   

  1. náměstí Národních hrdinů
  2. Kmochova 12 (před Květinkou) 
  3. Povel, Jánského 8 (u kiosku)   
  4. Polská 3a (před Galerií Šantovka)      
Mapa stánku zde!

Kdy koupit kapra?

Na stáncích nás najdete ve dnech 20.12. - 23.12. v čase 8 - 18h.

Kapr je nejlepší čerstvý, a proto jeho koupi většina lidí nechává na den až dva před Vánoci. Nicméně během těchto dnů se nevyhnete frontám, které můžou být často i více než na hodinu. Poslední prodejní den (23.12.) odpoledne navíc hrozí, že se kapr na stánku zcela vyprodá. Kdy a jak mám teda nakupovat? Pokud máte dobrou lednici (ideálně s nulovou zónou) a nebo maso nakládáte, není problém zakoupit kapra 20. nebo 21.12. Pokud však dáváte přednost přírodní úpravě a nejlépe filetu, doporučujeme kapra zakoupit 22. nebo 23.12. S využitím našeho rezervačního portálu se navíc vyhnete dlouhým frontám v mrazu.

Rezervace času

Jako jediní v Olomouci a možná i jediní v ČR nabízíme možnost rezervace časového slotu 15 min na konkrétní čas a stánek, kde budete odbaveni bez čekéní. Pro více informací klikněte na Rezervace času.

Nadstandardní služby

Součástí námi nabízeného je i množství doplňkových služeb, kapra Vám zabijeme, vykucháme, zbavíme šupin, kůže nebo nafiletujeme dle Vašich požadavků, tak aby pro Vás byla příprava štědrovečerní večeře co nejsnazší.

Přehledný ceník (cena za kg platná pro 20.12., další dny se může měnit):